Gore Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Gore Zone

Un Rpg pentru cei care sunt fani ai filmelor de groaza.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ... so fucking boring.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Kokohae
Admin
Kokohae


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Pervy World

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:34 am

-And here comes the fun.Imi este frica nu am eu vreo reactie cand il vad pe acel tip cand o sa ii impuste ..Imi este frica nu ma pot abtine si sa il omor si pe el sau pe alt cineva de aici..Oricum ar fi foarte tare.
Sus In jos
https://gorezone.forumgratuit.ro
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:39 am

Il privesc ciudat pret de cateva secunde, chicotind apoi.
-Tare? repet dupa acesta, stramband din nas. Crede'ma, nu cred ca vei ucide pe cineva de aici, sau cel putin... nu in urmatoarele 15 minute. ma uit in jurul meu, cititnd firul vietii a fiecaruia, tresarind usor la auzul unui foc de arma.
Sus In jos
Kokohae
Admin
Kokohae


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Pervy World

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:48 am

-Am o idee.ma reped sa baricadez camera.Apoi intru intr-o frenzie ochii mei devin rosii ca focul.Si incerc sa ma abtin.-Ar fi mai bine sa stai deoparte spun eu cu o voce malefica.Apoi astept sa se panicheze toata lumea sa le fiarba sangele..Trece vreo 20 de mintue Apoi incep sa omorit pe toate lumea.Bucurand-uma de cea ce faceam.
Sus In jos
https://gorezone.forumgratuit.ro
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:55 am

Imi dau o usoara palma peste frunte, privindu'l printre gene pe Kokohae.
-Cred ca... privesc curios in jur, intrebandu'ma cum se v'a rezolva totul, fiind atatea victime, ai cam exagerat!
Sus In jos
Kokohae
Admin
Kokohae


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Pervy World

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 4:01 am

Apoi dandu-mi seama ce am facut.Cad in genunchi.-Se pare ca sangele imi face rau.Este prima oara cand beau atat sange.Ochi mei facand-use de un rosu si mai intens.
Sus In jos
https://gorezone.forumgratuit.ro
Xavier

Xavier


Mesaje : 51
Data de înscriere : 28/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Dark Tunnel of Hope and Heartbreak..

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 7:31 am

-Dudes, cred ca ar trebuii sa o stergem! Replic catre cei doi. -Inainte sa vina sora mea si sa vada ce am facut pe aici.
Sus In jos
Kokohae
Admin
Kokohae


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Pervy World

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 6:23 pm

-Defapt..Ce am facut eu .. Nu voi..Sti.Cred ca trebuie sa renunt la sange.
Sus In jos
https://gorezone.forumgratuit.ro
Xavier

Xavier


Mesaje : 51
Data de înscriere : 28/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Dark Tunnel of Hope and Heartbreak..

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 10:40 pm

-1. Nu conteaza cine a facut, caci tot pe mine da vina, si 2. Nu ai cum sa renunti la sange asa repede.
Sus In jos
Kokohae
Admin
Kokohae


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Pervy World

... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 11:20 pm

-Pentru mine este usor.Eu nu am simtit nevoia sa ma hranesc...Am vrut sa imi vad limitele.Asa ma miam imaginat ceva sangeros de mia provocat starea asta.Si ok voi ramane eu voi 2 plecati.
Sus In jos
https://gorezone.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





... so fucking boring. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ... so fucking boring.   ... so fucking boring. - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
... so fucking boring.
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gore Zone :: Oras :: Club-
Mergi direct la: