Gore Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Gore Zone

Un Rpg pentru cei care sunt fani ai filmelor de groaza.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The same ...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:40 am

Cainele incepu sa latre catre el, dand din coada; am inceput sa rad uitandu-ma la ei doi.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:42 am

O privesc pe Yoko, scotand limba la ea:
-Ce? Esti geloasa ca ma iubeste mai mult pe mine, no?! Nu'i asa, nu'i asa Shibo?! ma reintorc asupra catelusului pufos, comportandu'ma ca un copil mic.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:53 am

Am inceput sa rad, asezandu`ma pe canapea. ~Shibo il marai, latrand catre baiat. S`a apropiat de chipul baiatului, lingandu`l pe nas.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:57 am

Ma indepartez de catel, tinandu'l in maini si ridicandu'l putin de pe pat.
-M'a "pupat" un caine... ce mandra v'a fi mama! mormai sarcastic, privind lung micutul animal.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:05 am

Am inceput sa rad, apropiindu-ma de cei doi. - Ce zici sa iesim la o plimbare ? ii arat zgarda lui Kevin. Poate asa .. ii trece dragostea fata de tine. spun eu chicotind, mangaindu`l pe Shibo.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:17 am

-Etto... ma iubeste si pe mine cineva si imi distlugi tu toate visele! murmur precum un copilas mic catre ea, luand zgarda si punandui'o catelusului la gat.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:04 am

Chicotesc, ciufulindu`l usor pe baiat. - Poti sa`l duci tu. spun eu scotand limba catre el, luandu`mi cheile. E bine asa ? spun eu zambind larg.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:12 am

-Hm... sigur! exclam voios, luandu'l pe Shibo in brate si pasind in urma fetei, ajungand in dreptul usii si deschizand'o larg. Dupa tine! replic catre fata, facand o mica plecaciune si zambind larg.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:14 am

Chicotesc, ducandu`mi mana la gura. - Multumesc.. zic eu vesela,iesind din camera, asteptandu`l in fata usii.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:16 am

Ies si eu din camera, inchizand usa in urma mea si pasind spre iesire, lasand'o pe Yoko sa'ncuie incaperea.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:19 am

Am incuiat usa, privindu`i pe cei doi. - Haideti ! spun eu mangaindu`l rapid pe Shibo.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:00 am

-Venim, venim... murmur, pasind in urma tinerei, lasandu'l pe Shido jos, cand sa iesim, incepand astfel sa faca mici pasi in urma stapanei lui, urmarindu'l, tinandu'l d elesa.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:05 am

Il privesc pe micut, schitand un zambet dulce. Acesta incepu sa topaie prin jurul lui Kevin de bucurie, incalcindu`se lesa.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:20 am

Cu toata invarteala catelusului si neatentia mea, ma trezesc bine merci, facand cunostinta cu podeaua, chiar in fata iesirii.
-Pff... cutu rau, rau, nu frumos ce facut! incerc sa'i fac morala micutului animalut, dar ce sa'nteleaga el? Incepu a topaii pe langa mine, latrand firav la mine.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:25 am

Ma apropii de baiat, ajutandu`l sa se ridice. - Sezi aici, Shibo. spun eu pe un ton calm, acesta ascultandu`ma. - Imi cer scuze pentru ... zbantuitul asta. spun eu privindu`l.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:35 am

Ma ridic si'mi scutur blugii, privind'o cu coada ochiului pe Yoko.
-Nici o problema. dau negativ din cap, afisand un zambet. Mergem?!
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:43 am

Iau lesa in mana, privindu`l pe baiat. - Sigur. spun eu, iesind din cladire. - M-mai vrei sa`l duci tu pe Shibo.. saau..? spun eu, privindu`l curioasa.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:52 am

In urma ei cu cativa pasi si cu mainile in buzunar, o privesc, stand pe ganduri.
-Daca imi promiti ca aceasta data nu v'a incerca sa ma muste... imi plec capul pe o parte, schitand un zambet sters in coltul gurii.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:55 am

- Nu musca. Shibo e cuminte. ma asez in genunchi in fata catelului, mangandu`l pe cap. - Promit!! spun eu zambind finut, privindu`l pe baiat.
Sus In jos
Kevin

Kevin


Mesaje : 76
Data de înscriere : 29/10/2010

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:57 am

-Atunci... ma apropii de ei si ma las pe vine, luand catelusul in brate, bine ai revenit, Shibo.
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/10/2010
Localizare : Land of Joyness.

The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:59 am

Imi duc mana la gura, chicotind. Ii privesc pe amandoi, zambind dulce. - Hai prin parc.. Vrei ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





The same ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The same ...   The same ... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
The same ...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gore Zone :: Home :: Apartamente-
Mergi direct la: