Gore Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Gore Zone

Un Rpg pentru cei care sunt fani ai filmelor de groaza.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Din negura timpului...

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Ren

Ren


Mesaje : 18
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 3:52 am

Stateam in camera mea si stateam pe pat, jucandu-ma cu tabla Ouija. Imi miscam mana deasupra ei si cursorul urma miscarea maini mele, formand cuvinte.
Sus In jos
Lance

Lance


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 3:54 am

-Stai! Am tipat spre cainele dupa care alergam pe hol.
Era a unei prietene si trebuia sa am grija de el. Era destul de mare si incapatanat.
-Ok! Tu ai vrut-o! Spun si imi folosesc puterile pentru a crea un alt eu, fiind o iluzie, dar una speciala.
Iluzia era in spatele cainelui si eu in fata lui, pregatindu-ma sa sar pe el pentru a-l prinde.
Sus In jos
Rika

Rika


Mesaje : 146
Data de înscriere : 28/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 3:55 am

Deodata apar si eu in camera.
-Hei salut!,spun zambind catre baiat.Scuze intrarea mea asa "nepregatita".
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 18
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 3:56 am

Simt o putere destul de ciudata, asa ca m-am ridicat din pat si m-am dus la usa. Ies pe coridor si un caine sare pe mine, trandindu-ma pe spate.
Sus In jos
Rika

Rika


Mesaje : 146
Data de înscriere : 28/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 3:57 am

Il privesc pe baiat ciudat.
-Mai nou sunt invizibila!,marai eu catre el.
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 18
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 3:59 am

- Ai putea sa dai cainele jos de pe mine? O intreb pe fata ca aparut neinvitata in camera mea si pe baiat.
Sus In jos
Rika

Rika


Mesaje : 146
Data de înscriere : 28/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:00 am

Am pocnit din degete si cainele a adormit.
-Isi va reveni!,spun eu sec.
Sus In jos
Lance

Lance


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:01 am

Cand am vrut sa-l dau pe Maki jos am vazut ca a adormit. M-am uitat in camera baiatul vazand pe una.
-Puteam sa-l dau si singur nu trebuia sa-l adormi. Ii fac ironic cu ochiul.
Sus In jos
Rika

Rika


Mesaje : 146
Data de înscriere : 28/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:02 am

-Nu-i nevoie sa-mi multumesti!,spun eu sec si ironic.
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 18
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:02 am

- Sti ca puteam sa te atac? O intreb pe pustoaica, ridicandu-ma in picioare.
Sus In jos
Rika

Rika


Mesaje : 146
Data de înscriere : 28/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:03 am

-Si?,ridicand o spranceana si uitandu-ma la el.
Sus In jos
Lance

Lance


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:05 am

Am cascat, ce wannabe putea fi si fata. Totusi era amuzant. Chicotesc si-l ating pe Maki, trezindu-l.
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 18
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:07 am

- Si ce? Mureai? Sa nu imi spui ca si tu esti din aia imuna, spun, aproape bufnind in ras.
Sus In jos
Rika

Rika


Mesaje : 146
Data de înscriere : 28/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:08 am

-In primul rand...,nu am cum sa mor ca deja sunt moarta! Si ma bucur ca ai ghicit ca sunt imuna...si nu vad ce e asa de ras,dand ochii peste cap.
Sus In jos
Kokohae
Admin
Kokohae


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Pervy World

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:11 am

OFF: NU VA CERTATI..Rika calmeazate si tu Ren lafel.
Sus In jos
https://gorezone.forumgratuit.ro
Ren

Ren


Mesaje : 18
Data de înscriere : 29/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:18 am

- Nimic, doar mi-am amintit ceva, spun pe un ton amuzat. Eu sunt Ren, spun, prezentandu-ma.
Sus In jos
Rika

Rika


Mesaje : 146
Data de înscriere : 28/10/2010

Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 6:12 pm

-Eu ma numesc Rika...,incantata si eu!,zambind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Din negura timpului... Empty
MesajSubiect: Re: Din negura timpului...   Din negura timpului... Icon_minitime

Sus In jos
 
Din negura timpului...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gore Zone :: Home :: Apartamente-
Mergi direct la: